Rengahenk Organizasyon Facebook Twitter Instagram Youtube Google Linkedin

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim...

EKONOMİK PAKET

STANDART PAKET

EKSTRA HİZMETLER

4 Kişilik Bayan Kına Ekibi

Birbirinden tatlı bayan kına ekibimiz eğer isterseniz kına gecenizi şenlendirmek için yanınızda olacaklar. Misafirlerinize lokum dağıtımı, kına paketleri ve kuruyemişlerin dağıtımını yaptıkları gibi kına yakılması ritüelini gerçekleştirirken zilli teflerle ya da isteğe bağlı olarak davul ritim grubuyla salona çıkışınızı organize edecekler. Sizin ve arkadaşlarınızın kına kostümlerinizin giydirilmesi, gelin başlıkları ve el mumlarının dağıtımı ile kına yakıldığında konfetilerle gecenizi renklendireceklerdir. Ve en güzeli de dilerseniz çiftetelli, dilerseniz de roman oyunlarıyla hazırladıkları gösterilerini sergileyecekler. Daha ne olsun…


Kına Tepsisi

Gelin hanımın kına yakılması merasiminde yaş kınanın sunulması için kına tepsisi ürünlerimizden örneklerimiz.


Çerez ve Kına Dağıtımı İçin Özel Sepetler

Misafirlerinize kuruyemiş ve kına dağıtımı özel süslü sepetlerle yapılmaktadır.


Gelin Hanım için Kına Yüz Örtüsü ve Kına Eldiveni

Kına yüz örtüsü ve eldiveni ürünlerimiz fotoğrafta görüldüğü gibi klasik seçimlerdendir. Ama otantik yöresel başlıklar da gelin hanım için önerilerimiz arasındadır.


El Gülleri

Gelin hanım ve arkadaşları için el gülleri, kına yakıldıktan sonra kına üzerine takılan süslü bir aksesuardır.


El Mumları

Davetlilerin ellerinde süslü el mumları eşliğinde gelin çıkarılması için süslü el mumları seçeneklerimizden bazıları.


Kına Hatıra Panosu

Gelin ve Damadın fotoğraflarının yer aldığı kına hatıra panomuz gece boyunca salon girişinde bulunabilir.

Diğer bir seçeneğimiz ise biraz daha nostaljik. Klasik “İstanbul Hatırası” fotoğraf perdesini kınanız için özel hazırlayabiliriz. Dostlarınızla önünde nostaljik fotoğraflar çekilebilirsiniz.

Hatta “Gözde Bekar” hatırası süprizimiz bekar arkadaşlarınız için eğlenceli olacaktır.


Gelin Hanım İçin Bindallı veya Kaftan

Gelin hanımın kına yakılması esnasında giyeceği bindallı, kaftan veya Osmanlı kostümlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz memleketinize ait yöresel kostüm seçeneklerimizden birini giyip farklılık yaratabilirsiniz. Ülkemizin çeşitli bölgelerine ait yöresel kostümlerimiz bulunmaktadır. Seçenekler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Girişte Misafirlerinize İkram Edilecek Lokumlar

Salon girişinde misafirlerinize sunulacak lokumlar ve lokum tepsisi ile misafirlerinizi hoş karşılayabilirsiniz. Lokum ikramı kına ekibimiz tarafından veya kız kardeşiniz, kuzeniniz gibi sizin seçeceğiniz bayana kaftan giydirilerek yapılabilir.


Halay Mendili

Misafirlerinize halay mendili hediye edebilirsiniz. Sonuçta halay mendili olmadan düğün dernek olmaz.


Damat Bey İçin Fes ve Cepken

Kına yakılması merasiminde damat bey fes ve cepken giyebileceği gibi yöresel kostüm seçeneklerimizden birini de tercih edebilirler.


Gelin Hanımın Arkadaşlarına Bindallı veya Kaftan

Gelin hanımın arkadaşlarının giyebilmesi için bindallı ve kaftanlarımız da hazırdır.


Şakira Kemeri

Kına gecenizi veya bekarlığa vedanızı daha eğlenceli kılmak için misafirlerinize rengarenk pullu kemerlerden hediye edebilirsiniz. Bu kemerler takılmalı, kim daha iyi oynuyor ortaya çıkmalı.


Kına Tahtı

Gelinlerimiz damatların gönül tahtına oturmuşlar madem, bizde kına gecenizde sizi bu tahtlarda ağırlamalıyız diye düşündük.


Kuruyemiş Keseleri

Ürünlerimiz içerisinde kuruyemiş bulunmaktadır.Seçmiş olduğunuz ürün için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kına Kurabiyeleri

Misafirlerinize ikram etmek için farklı bir şeyler olsun isteyebilirsiniz. İşte son dönemlerin gözde ikramı kına kurabiyeleri.


Kına Taçları

Kına tacı olmadan kına gecesi olmaz. Tüm bekarları birer taçla taçlandırmak lazım.


Kına Şekerleri

Misafirlerinize ikram veya hediye etmek için kına şekerimizde var. Seçeneklerimizi görmelisiniz.


Hediyelikler

Kına gecenizde veya bekarlığa veda partinizde hatıra olması amacıyla misafirlerinize çeşitli hediyeler sunabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünler için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Özel Baskılı T-Shirtler

Kına gecenizde veya bekarlığa veda partinizde hatıra olması amacıyla misafirlerinize özel baskılı t-shirt hediyeleri sunabilirsiniz.


Gelin Hanım İçin Yöresel Başlık

Gelin hanımın kına gecesinde kullanabilmesi için özel yöresel başlıklarımız mevcuttur.


Halk Oyunları Ekibi

Ülkemizin çeşitli yörelerinden halk oyunları ekibi istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Halk oyunları antrenörleri ve profesyonel dansçılardan oluşan halk oyunları ekibimiz ile kına gecelerinizi coşturmak için geleceğiz.


Çiftlere Özel Dans Dersi

Düğün sizin düğününüz herşeyin en güzelini siz yapmalısınız. Dans edemiyorsanız panik olmayın. Dans Antronörlerinden oluşan kadromuz ile çeşitli yörelerden solo danslar ile çiftimizi büyük geceye hazırlayabiliriz. Yani Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın yer aldığı o klasik dans sahnesini sizin düğününüze taşıyabiliriz. Ama belki de birkaç arkadaşınızla birlikte Gangnam Style yapmak istersiniz. O zaman Güney Kore’ ye gidip dansın figürlerini yerinde öğrenmiş kadromuzla düğün gecenizde davetlilere güzel bir sürpriz hazırlamanıza yardımcı olabiliriz. Bu sadece bir seçeneğimiz diğer eğlenceli dans seçeneklerimiz için bizimle irtibatı koparmayın.


Davul Ritim Grubu (Davul Şov)

Düğünlerde gelin ve damadın salona girişinde, düğün pastası çıkışında, kına gecenizde kına yakılmadan önce ve özel davetlerde ritim grubumuz gecenizin sesini yükseltecektir. İstediğiniz sayıda ritim grubu belirleyebiliriz. Grubumuz gösterilerini yaptıktan sonra davetlilere davulları vererek geceyi daha renkli bir havaya getirmektedir. Davulumuzu alıp kınanıza gelebiliriz.


Zilli Tef

Kına gecenizi veya bekarlığa veda gecelerinin olmazsa olmazı zilli teflerle ile coşmaya coşturmaya devam.


Kına Keseleri

Standart kına paketleri dışında biraz süslü bir şeyler olsun istiyorsanız galerimizde yer alan kına keseleri seçeneklerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.


Hatıra Çerçevesi


Konuşma Balonları


Rengahenk Organizasyon Tüm hakları saklıdır © 2012 Rengahenk - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Anasayfa | Rengahenk | Yasal Uyarı | İletişim

Etiketler : Rengahenk Organizasyon - Nişan Düğün Organizasyonu - Kına Bekarlığa Veda - Gelin Hamamı - Halk Oyunları - Davul Şov - Sünnet - Palyaço - Davetiye -